Arculatunk...

Egyesületünk színei a piros és a fekete. A piros a mi felfogásunkban a tudás iránti "tüzes" vágyakozást, a dinamizmust jelenti. A fekete az érett tudást, a bölcsességet szimbolizálja hasonlóan a fekete övhöz.

Egyesületünkben az összetartozás nagyon erős. Ezt tagjaink és szüleik a versenyeken közösségi programjainkon, de sokan a hétköznapi életben is kifejezik az egyesületi melegítő vagy sapka viselésével. A mindenki számára megvásárolható kiadványunk a 20 év Kyokushin pedig megmutatja mindenkinek, hogy mit is jelent ez a húsz év a jászberényi kyokushin karatésok számára.

2015 óta az Y Házban új branddel az "Y branddel" azonosítjuk egyesületünket. 
Bővebb info ITT: Animációs videó 2018 év végén.


Egyesületi melegítő


Yakuzák SE. sapka


Egyesületi felvarró


20 éves történetünket felölelő kiadványunk(tovább...)