A Magyar Sportorvos Társaság 2018. évi Kongresszusa...

v, 2018-06-03 19:15 — senseiagocs
képek (2).jpg
képek (1).jpg
A Magyar Sportorvos Társaság 2018. évi Kongresszusán ad elő Agócs Tibor. 

Dr. Kovács Péter az OSEI teljesítménydiagnosztikai laboratórium vezetőjével a modern digitális technológia alkalmazásának témakörében " A digitális ütésszámláló egység  alkalmazásának lehetőségei és tapasztalatai a küzdősportokban" címmel tart előadást egyesületünk szakmai vezetője. 

Mint ismeretes egyesületünk élen jár az objektív sporttudományos versenyfelkészítésben az országban. A 2015-ben létrehozott Y Akadémia a sporttudományok magas szintű közvetítője szakmai képzési rendszere lett.

Az előadásról film készül, a slide-okkal együtt, amely az Y Akadémia IV. DVD-jén lesz látható az egyenes, a hajlított karú és a hajlított karú ütések összekapcsolása című filmekkel együtt. 


(tovább...)